Přeskočit na navigaci

PRŮBĚH STAVBY

Do dřevostavby se můžete nastěhovat už 3 měsíce po zahájení prací. Rychlost výstavby je tedy jedním z hlavních benefitů dřevostaveb.

Prvním krokem při stavbě dřevostavby je vybudování základové desky jejíž stavba a zaizolování trvá přibližně jeden až dva týdny.

Na základovou desku se následně umísťují obvodové a nosné stěny domu. Sendvičové stěny PANORAMA PROJEKT mají již z výroby zabudovaná okna, odpady, vodovod a vývody pro elektřinu. Ve výrobě je rovněž aplikován zateplovací systém. Díky kompletaci ve výrobě jsou naše domy opravdu kvalitní – je minimalizován vliv lidského faktoru a současně i nepříznivého počasí na místě stavby.

Po instalaci vnitřních příček se začíná se stavbou střechy, na řadu se dostávají klempířské a pokrývačské práce. Následně dostává dům venkovní fasádu.

Po zavedení elektřiny a vody je v domě provedena izolace podlahy a její kompletní složení. Uvnitř domu jsou všechny spoje stěn zatmeleny a zabroušeny.

Úplně na závěr se na řadu dostává interiér domu dle výběru zákazníka.

Jak výstavba probíháJak výstavba probíháJak výstavba probíháJak výstavba probíháJak výstavba probíháJak výstavba probíháJak výstavba probíháJak výstavba probíháJak výstavba probíháJak výstavba probíháJak výstavba probíháJak výstavba probíháJak výstavba probíhá