Přeskočit na navigaci

Novinka roku 2012 - EXTENDO 1 - ROSTOUCÍ DŮM!

Užitná plocha:  72,7 - 145,5 m²
Zastavěná plocha: 84,9 m²
Obytné místnosti:  2+kk - 5+kk
Sklon střechy:  35º
Doba výstavby:  od 2 týdnů
Energetická náročnost:  A, B

Rostoucí dům

Rostoucí dům    Rostoucí dům   Rostoucí dům   Rostoucí dům

Tento typ domu navrhl tým našich projektantů zejména pro mladé klienty, u kterých se dynamicky mění jejich požadavky na bydlení. Ti většinou dokončí svá studia, jejich kariéra je teprve na začátku, nedisponují velkými finančními prostředky, avšak touží po vlastním bydlení. Většina těchto klientů proto řeší tuto životní situaci podnájmem bytu, protože nejsou zatím schopni splácet hypotéku na svůj vytoužený dům. Řešením právě pro tyto mladé klienty je náš „rostoucí dům“.

Jeho princip spočívá v tom, že se postaví hrubá stavba domu a „na hotovo“ se nejprve dodělá pouze přízemí. Podkroví se pouze „nachystá“ na budoucí vestavbu (nosné stropy, prostup pro schodiště, inženýrské sítě, okna…). Takové řešení klientovi ušetří nemalé peníze. Splátka na takový dům tak může vyjít i srovnatelně jako podnájem bytu, ale na rozdíl od podnájmu klient bydlí ve svém.
Postupem času, jak začne klient disponovat většími finančními prostředky a jeho rodina se začne rozrůstat, může podkroví jednoduše dodělat do různých stupňů dokončenosti, protože vše už je na tuto vestavbu nachystáno.
Jelikož naše firma disponuje vlastní projekční kanceláří, jsme schopni vyprojektovat jakýkoliv typ rostoucího domu šitého přesně na míru konkrétnímu klientovi…


STUPNĚ DOKONČENOSTI:

Stupeň 1: Dokončeno přízemí, podkroví nachystáno na budoucí vestavbu (prostup stropu pro schodiště prozatímně zaklopen sádrokartonem a proveden půdní výlez, osazeny výplně otvorů ve stěnách, vyvedeny inženýrské sítě).

Rostoucí dům

Stupeň 2: Dokončeno přízemí, v podkroví dokončeno schodiště a dvě ložnice.

Rostoucí dům

Stupeň 3: Přízemí i podkroví zcela dokončeno.

Rostoucí dům

Cena bez dph:

Stupeň 1 2.051.881,- Kč
Stupeň 2 2.457.113,- Kč
Stupeň 3 2.814.985,- Kč