Přeskočit na navigaci

TECHNICKÉ PARAMETRY

Parametry nízkoenergetických dřevostaveb PANORAMA PROJEKT s.r.o.

Základová deska

Dřevostavby jsou osazeny na betonové základové pasy. Nad úroveň terénu je vystavěn pás z bednících tvárnic (ztracené bednění), vyplněných betonem a armovaných ocelovou výztuží. Betonová, vyztužená, základová deska je opatřena izolací proti zemní vlhkosti a radonu, z obou stran chráněnou geotextilií.

Skladby stěn

Technické parametry       Technické parametry
Technické parametry      Technické parametry


Technické parametry       Technické parametry      

Technické parametry                Technické parametry


Eurookna a dveře

Standardně pro domy naceňujeme tuto variantu: okna bílá plastová, vstupní dveře plastové, vnitřní dveře hladké fóliované s obložkovými zárubněmi (za příplatek dýhované nebo masivní). Dle přání zákazníka však samozřejmě zajistíme i jiné typy oken či dveří.

Kvalitní materiály

Vodoinstalace je provedena jako vnitřní plastové rozvody vody. Odpady jsou v provedení HT s gumovou manžetou bez lepení. Ohřev vody pomocí elektrického bojleru. V sanitárním vybavení je zahrnuto: WC-kombi nebo geberit, keramická umyvadla a akrylátová vana (dle přání zákazníka možno zabudovat i sprchový kout).

Obklady koupelny a WC dle dohody se zákazníkem. Povrchy v ostatních místnostech mohou být opatřeny dle přání zákazníka thermofixem, plovoucí podlahou, PVC, kobercem nebo jakýmkoli jiným způsobem.

Elektroinstalace je rozvedena kabelem CYKY, vypínače a zásuvky jsou v provedení dle přání zákazníka.

Topení je realizováno pomocí elektrických přímotopných panelů nebo podlahových přímotopných kabelů, po dohodě možno řešit individuálně i jiné typy topných systémů.

Veškeré klempířské práce jsou provedeny z pozinkovaného plechu, po dohodě lze použít měď nebo jiný materiál.

Certifikovaný komín je vystavěn pro případný krb nebo krbová kamna.

Schodiště z bukového masivu může být řešeno jako samonosné otevřené nebo uzavřené s úložným prostorem.