Přeskočit na navigaci

VARIANTY DŘEVOSTAVEB

Limit

Varianta Limit je vhodná pro zákazníky, kteří si na svém novém domě chtějí odvézt velký kus práce sami. Varianta limit zahrnuje tedy pouze tzv. hrubou stavbu a něco navíc.


Optimal

Varianta Optimal zahrnuje kompletní stavbu nízkoenergetické dřevostavby, její součástí však již není vnitřní vybavení domu, jako obklady, podlahy, sanitární vybavení atd. Tato varianta je vhodná především pro tzv. domácí kutily nebo mladé páry, které jsou do značné míry omezeny finančními prostředky, a dům si chtějí dokončovat postupně.


Komfort

Varianta Komfort zahrnuje všechny práce spojené s výstavbou vašeho nového domova. Je nazývána také stavbou na klíč. Zákazník se tedy nemusí o nic starat a všechnu práci může nechat na profesionálech. V rámci varianty Komfort jsou v domě provedeny malby, položeny podlahy, zajištěno sanitární vybavení atd. Výběr jednotlivých interiérových prvků závisí na přání a vkusu zákazníka – je zachována možnost výběru tvarů, materiálů, barev atd.

V rámci každé varianty domu je samozřejmě možné dohodnout se na zajištění dalších dílčích činností spojených se stavbou nebo činností doprovodných – přípojky inženýrských sítí, příjezdová cesta, chodníky, terénní úpravy, oplocení výstavba altánu atd.

ROZSAH DODÁVKY LIMIT OPTIMAL KOMFORT
Hydroizolace pod rámy
Obvodové stěny (KVH a BSH hranoly 45/120 vyplněné deskovou minerální vatou tl. 120 mm, z vnitřní strany parotěsná zábrana, oboustranné opláštění deskami Fermacell)
Vnitřní stěny (KVH a BSH hranoly 45/100 vyplněné deskovou minerální vatou tl. 100 mm, oboustranné opláštění deskami Fermacell)
U přízemních domů střešní konstrukce z příhradových vazníků (včetně krytiny KM Beta Elegant, klempířských prvků z pozinkového plechu, podbytí palubkou, zateplení minerální vatou tl. 250 mm, podhled)
U podkrovních domů mezipatrový strop a střešní konstrukce z KVH a BSH hronolů (včetně krytiny KM Beta Elegant, klempířských prvků z pozinkovaného plechu, podbytí palubkou, zateplení minerální vatou tl. 250 mm, podhled)
U domů s plochou střechou strop z KVH a BSH hranolů, vyplněný minerální vatou tl. 200 mm, včetně skladby jednoplášťové ploché střechy s hydroizolací (dle projektu), včetně klempířských prvků a podhledu
Příprava inženýrských sítí v panelech
Půdní výlez
Hydroizolace základové desky  
Kontaktní zateplovací systém tl. 100 mm se silikátovou omyvatelnou omítkou s UV filtrem  
Zateplení soklu do výšky 30 cm  
Okna a dveře plastové bílé, parapety vnitřní plastové, venkovní hliníkové  
Dveře vnitřní plné hladké  
Vnitřní rozvody elektroinstalace ve standartním provedení - 3 zásuvky/pokoj, vývod na 1 světlo/pokoj, kabeláž, jističe, bytový rozvaděč, revize  
Vnitřní rozvody vody a odpadů včetně napojení na pračku a myčku  
Potěr litý z anhydritu nebo betonu včetně tepelné izolace podlah tl. 100 mm v přízemí, 30 mm v patře (v případě podkrovních domů)  
Schodiště celodřevěné bukové (u podkrovních domů)  
Podlahy plovoucí nebo PVC do 260 Kč (cena za materiál - penetrace, krytina, lepidlo, podložka)    
Podlahy z keramické dlažby do 350 Kč (dlažba, penetrace, lepidlo, spárovací hmota)    
Keramické obklady v koupelně do výšky 2 m, WC do 1,2 m dle výběru do 350 Kč (dlažba, penetrace, lepidlo, spárovací hmota)    
Topení - elektrické přímotopy, bojler 125 l    
Garážová vrata sekční s el. pohonem, bílé (pouze u domů s garáží)    
Malba Ekodur Uni bílá    
Zařizovací předměty - WC kombi Jika Lyra (1x), vana Laguna Mahé nebo sprchový kout S-line (1x), umyvadlo keramické Jika Lyra bílé s polosloupkem (1x), vodovodní baterie (2x)